Związek Kynologiczny w Polsce

Oddział w Rybniku

  Odwiedź nas na facebooku

OBSADA SĘDZIOWSKA
III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 27-28.08.2022

SOBOTA 27.08.2022


GRUPA II FCI


Semik Mariola Agata (PL)


Appenzeller

Duży szwajcarski pies pasterski

Entlebucher

Hovawart 

Owczarek kaukaski

Owczarek środkowoazjatycki


Sitkiewicz Tomasz (PL)


Sznaucer miniaturowy


Skrzyński Aleksander(PL)


Sznaucer średni

Sznaucer olbrzym

Doberman

Czarny terier rosyjski


Staviarska Viera (Słowacja)


Bulmastif

Mastif angielski

Mastif tybetański

Mastif hiszpański

Mastif neapolitański

Tosa

Fila Brasileiro

Dog argentyński

Dogue de Bordeaux

Bernardyny

Pirenejski pies górski


Blatonova Hana (Czechy)


Berneński pies pasterski


Szutkiewicz Andrzej(PL)


Cane corso

Rottweiler

Presa canario

Broholmer

Leonberger

Tornjak

Sarplaninac


Lewandowski Marek(PL)


Dogi

Nowofundland

Shar Pei

Bokser

Buldog angielski

pozostałe rasy


GRUPA V FCI


Wieremiejczyk -Wierzchowska Małgorzata(PL)


Akita

Akita amerykańska

Shiba


Szutkiewicz Katarzyna(PL)


Samoyed

Alaskan malamute


Wacławik Ryszard (PL)


Siberian Husky

Szpic miniaturowy (Pomeranian)


Lubaszka Aleksandra(PL)


Szpice średnie

Szpice małe

Szpic wilczy

pozostałe rasy


GRUPA IX FCI


Konderla Zofia(PL)


Chihuahua długowłosy

Chihuahua krótkowłosy


Pulikowska -Klimonda Anna(PL)


Cavalier King Charles Spaniel

Bichon Frise


Václavík Miroslav (Czechy)


Mops

Pekińczyk

Boston terier

Chin japoński

Lhasa Apso

Shih Tzu


Żuchlińska Mariola(PL)


Pudle


Chmiel Bogusław(PL)


Buldog francuski


Borkowski Tomasz(PL)


Maltańczyk

Chiński grzywacz

Coton de Tuléar

Bolończyk

Hawańczyk

Brabantczyk


Supronowicz Małgorzata(PL)


Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Phalene

Gryfoniki

pozostałe rasy


GRUPA X FCI


Siejkowski Leszek(PL)


Whippet

Charcik włoski


Woźna – Gil Hanna(PL)


Chart polski

Chart rosyjski

pozostałe rasy



NIEDZIELA 28.08.2022


GRUPA I FCI


Kosmalski Waldemar (PL)


Owczarek niemiecki długowłosy


Federak Waldemar (PL)


Owczarek niemiecki krótkowłosy


Semik Mariola Agata(PL)


Owczarki belgijskie

Australian Cattle Dog

Owczarek szetlandzki

Welsh Corgi Cardigan

Welsh Corgi Pembroke


Wieremiejczyk – Wierzchowska Małgorzata(PL)


Owczarek australijski (typ amerykański)


Pulikowska-Klimonda Anna(PL)


Polski owczarek nizinny

Polski owczarek podhalański


Piskay Vladimir (Słowacja)


Border Collie

Biały owczarek szwajcarski

Ceskoslovenský Vlciak

Schipperke


Czempas-Chowaniec Bożena(PL)


Owczarek szkocki długowłosy

Owczarek szkocki krótkowłosy


Chmiel Bogusław(PL)


Owczarki francuskie

Owczarek węgierski

Owczarek chorwacki

pozostałe rasy


GRUPA III FCI


Jakubowska Marlena(PL)


Airedale Terrier 

Border Terrier

Kerry Blue Terrier


Konderla Zofia(PL)


Yorkshire Terrier


Lewandowski Marek(PL)


American Staffordshire Terrier

Bulterier


Kuriata-Okarmus Monika(PL)


Jack Russel Terrier

West Highland White Terrier




Václavík Miroslav (Czechy)


Staffordshire Bull Terrier


Szutkiewicz Andrzej(PL)


pozostałe rasy


GRUPA IV FCI


Lewandowska Małgorzata(PL)



GRUPA VI FCI


Staviarska Viera (Słowacja)


Gończy polski

Ogar polski


Skrzyński Aleksander(PL)


Rhodesian Ridgeback

Dalmatyńczyk


Gazda Katarzyna(PL)


Beagle

Basset Hound

pozostałe rasy


GRUPA VII FCI


Jakubowski Andrzej(PL)


Wyżeł niemiecki krótkowłosy

Wyżeł weimarski krótkowłosy

Wyżeł węgierski krótkowłosy


Rudziński Jakub(PL)


Seter irlandzki

Seter angielski

pozostałe rasy


GRUPA VIII FCI


Sławik Tomasz(PL)


Clumber spaniel

Cocker spaniel angielski

Cocker spaniel amerykański

Springer spaniel angielski

Springer spaniel walijski


Supronowicz Małgorzata(PL)


Golden Retriever 


Borkowski Tomasz(PL)


Labrador Retriever 

Lagotto romagnolo


Siejkowki Leszek(PL)


Hiszpański pies dowodny

Portugalski pies dowodny

pozostałe rasy


Rasy nieuznane


Rogowska Anna



Młody Prezenter


SOBOTA


Supronowicz Małgorzata (PL)


NIEDZIELA


Staviarska Viera (Słowacja)


  KONTAKT

ZKwP Oddział w Rybniku

ul. Jankowicka 1
44-200 Rybnik

CZYNNE:
w poniedziałek, środę i piątek
od 16:00 do 19:00

telefon/fax: (+48) 32 423 58 52
komórkowy: 571 279 609
e-mail: zk-rybnik@wp.pl

UWAGA, NOWY NUMER KONTA

O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY
95 8454 1095 2031 0061 7556 0001