Związek Kynologiczny w Polsce

Oddział w Rybniku

  Odwiedź nas na facebooku

Konkurencje finałowe
II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 28-29.08.2021

SOBOTA – SATURDAY


Wyboru Najlepszego Młodego Prezentera Dnia / Best Junior Handler of the Day

sędzia / Judge: Paweł Osak (PL)


Wybór Najpiękniejszego Weterana / Best Veteran

sędzia / Judge: Krzysztof Kradziecki (PL)


Wybór Najlepszej Pary / Best Brace

sędzia / Judge: Paolo Lovaglio (IT)


Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej / Best Breeders Group

sędzia / Judge: Viera Staviarska (SK)


Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia / Best Minor Puppy

sędzia / Judge: Ryszard Wacławik (PL)


Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia / Best Puppy

sędzia / Judge: Bogusław Chmiel (PL)


Wybór Najpiękniejszego Psa O/Rybnik / Best of Rybnik Branch

sędzia / Judge: Anna Pulikowska-Klimonda (PL) (PL)


Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego / Best of Working Dog

sędzia / Judge: Leszek Siejkowski(PL)


Wybór Najpiękniejszego Juniora Dnia / Best Junior of the Day

sędzia / Judge: Vladimir Piskay (SK)


Wybór Zwycięzców Grup FCI / Best of the FCI Groups

grupa / group 2 sędzia / Judge: Augustin Ionescu (RO)

grupa / group 5 sędzia / Judge: Monika Kuriata-Okarmus (PL)

grupa / group 9 sędzia / Judge: Anna Rogowska (PL)

grupa / group 10 sędzia / Judge: Elżbieta Augustyniak (PL)



NIEDZIELA – SUNDAY


Wybory Najlepszego Młodego Prezentera Dnia / Best Junior Handler of the Day

sędzia / Judge: Bogusław Chmiel (PL)


Wybór Najpiękniejszego Weterana / Best Veteran

sędzia / Judge: Stanisław Abłamowicz (PL)


Wybór Najlepszej Pary / Best Brace

sędzia / Judge: Barbara Wójcik (PL)


Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej / Best Breeders Group

sędzia / Judge: Jolanta Kawecka (PL)


Wybór Najpiękniejszego Psa Rasy Polskiej / Best of Polish Breeds

sędzia / Judge: Piotr Król (PL)


Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia / Best Minor Puppy

sędzia / Judge: Tadeusz Chwalny (PL)


Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia / Best Puppy

sędzia / Judge: Marlena Jakubowska (PL)


Wybór Najpiękniejszego Psa O/Rybnik / Best of Rybnik Branch

sędzia / Judge: Waldemar Kosmalski (PL)


Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego / Best of Working Dog

sędzia / Judge: Leszek Siejkowski (PL)


Wybór Najpiękniejszego Juniora Dnia / Best Junior of the Day

sędzia / Judge: Anna Rogowska (PL)


Wybór Zwycięzców Grup FCI / Best of the FCI Groups

grupa / group 1 sędzia / Judge: Waldemar Federak (PL)

grupa / group 3 sędzia / Judge: Bogusław Chmiel (PL)

grupa / group 4 sędzia / Judge: Grażyna Olender (PL)

grupa / group 6 sędzia / Judge: Piotr Król (PL)

grupa / group 7 sędzia / Judge: Andrzej Jakubowski (PL)

grupa / group 8 sędzia / Judge: Tomasz Sławik (PL)


Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy / Best in Show

sędzia / Judge: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (PL)

  KONTAKT

ZKwP Oddział w Rybniku

ul. Jankowicka 1
44-200 Rybnik

CZYNNE:
w poniedziałek, środę i piątek
od 16:00 do 19:00

telefon/fax: (+48) 32 423 58 52
komórkowy: 571 279 609
e-mail: zk-rybnik@wp.pl

UWAGA, NOWY NUMER KONTA

O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY
95 8454 1095 2031 0061 7556 0001